O Mnie

Hipnoza w Poznaniu!

Dariusz Kozakiewicz - zdjecie profiloweDariusz Kozakiewicz - Gabinet Hipnozy i Hipnoterapii. Hipnoza w Poznaniu i nie tylko...
Dlaczego wybrałem hipnozę?
Wybrałem tę profesję ponieważ nie raz doświadczyłem na sobie i innych jak bardzo skuteczna jest hipnoza. Każdy problem związany z nałogami, lękami, depresją, nawet bólem i wieloma innymi ma zapisany swój początek w umyśle podświadomym, czyli części umysłu do której nie mamy w pełni świadomego dostępu. Dostęp ten możemy uzyskać dzięki hipnozie i dzięki niej możemy rozprawić się z prawdziwym powodem danego problemu raz na zawsze. Co więcej, jesteśmy też w stanie wzmocnić wszystkie te pozytywne rzeczy, które nam pomagają na co dzień, takie jak motywacja, pewność siebie, sprawność fizyczna, regeneracja i dużo innych.
Co mnie motywuje?
Od dawna mam bardzo silną potrzebę pomagać ludziom w uwalnianiu i osiąganiu ich pełnego potencjału. Może znasz to uczucie kiedy pojawiają się przeszkody w życiu z którymi nie wiesz jak sobie poradzić, a próbowałeś wielu sposobów. Gdy czujesz się bezsilny i nie możesz przezwyciężyć obecnego stanu Twoim rozwiązaniem jest praca z podświadomości. Twój umysł podświadomy może Cię wzmacniać i wspierać albo może też sabotować. Jeśli jesteś w trudnej sytuacji to znaczy, że Twoja podświadomość nie jest Ci sprzymierzeńcem, ale może się nim stać. Możemy sprawić aby Twoja podświadomość umożliwiła Ci pokonanie przeciwności i zaczęła Cię wspierać już na zawsze. Widziałem już ogromną ilość pięknych przemian, rozwiązanych problemów, zlikwidowanych nałogów, pojednanych rodzin i uleczonych serc. To ten widok daje mi motywację i energię aby dalej działać.
Dlaczego warto pracować ze mną? Hipnoza w Poznaniu lub online?
Jestem psychologiem, Certyfikowanym Hipnoterapeutą i członkiem 2 największych organizacji hipnotyzerów na świecie: OMNI Hypnosis oraz National Guild of Hypnotists. Metoda terapeutyczna hipnoterapeutów OMNI, którą stosuję, jest jedyną na świecie, która ma certyfikację ISO 9001 za swoją skuteczność w pomaganiu z szeroka gamą problemów. Uczyłem się również w The Milton H. Erickson Foundation w Phoenix, którą współzakładał sam Milton Erickson (ojciec współczesnej hipnoterapii, twórca nurtu psychoterapii ericksonowskiej, który miał tez ogromny wpływ na rozwój terapii krótkoterminowej, psychoterapii strategicznej, psychoterapii systemowej, współczesnej terapii rodzinej i innych).
Co dalej?
Zapraszam Cię do obejrzenia filmiku, który tłumaczy jak działa hipnoza i ludzki umysł oraz który rozwiewa wiele krążących mitów. Jeśli już wiesz jaki problem chciałabyś/chciałbyś rozwiązać lub masz jakieś pytania to pisz lub dzwoń do mnie śmiało. Aby wysłać do mnie zapytanie lub umówić się na wizytę w gabinecie w Poznaniu kliknij tu.

Hipnoza w Poznaniu - gabinet

Do zobaczenia!  

Dowiedz się jak hipnoza może pomóc też tobie.