Alkoholizm nie jest problemem

Alkoholizm nie jest problemem, jest skutkiem.

Nie mówię, że nie pociąga za sobą innych negatywnych konsekwencji ale nie jest początkiem. Alkoholizm jest wynikiem konkretnych wydarzeń z przeszłości, najczęściej takich które wzmacniają niskie poczucie własne wartości i potrzebę odcięcia się od emocji. Te wydarzenia wyryły na głębokim poziomie pewne tendencje. Dopóki nie sięgnie się do tych głębszych obszarów zmiana jest prawie niemożliwa. W różnego rodzaju terapiach właśnie próbuje się odszukać te wydarzenia z lepszym lub gorszym skutkiem. Najczęściej jednak terapie trwają bardzo długo.

Jest jednak sposób aby szybko i skutecznie odnaleźć te wydarzenia i przepracować je raz na zawsze. Przepracowanie tych wydarzeń usuwa problem z najgłębszego poziomu, poziomu podświadomego, który kieruje naszym życie, i naturalnym skutkiem jest likwidacja nawyku alkoholowego. Oprócz tego przywraca poczucie własnej wartości, poczucie kontroli i radość z życia. Niewiele osób wie, że sposób ten już 60 lat temu został poparty przez papieża Piusa XII jako skuteczny sposób na pracę z bólem i terapię.
Tym sposobem jest hipnoza.
Wiem, że na pewno pojawią się osoby które w nią nie wierzą i osoby które się oburzą bo przeszły straszliwą drogę, aby zwalczyć alkoholizm, ale inna droga na prawdę istnieje, jest bezpieczna, skuteczna i szybka.
Pozdrawiam ciepło.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *