Bez kategorii

Alkoholizm nie jest problemem

Alkoholizm nie jest problemem, jest skutkiem.

Nie mówię, że nie pociąga za sobą innych negatywnych konsekwencji ale nie jest początkiem. Alkoholizm jest wynikiem konkretnych wydarzeń z przeszłości, najczęściej takich które wzmacniają niskie poczucie własne wartości i potrzebę odcięcia się od emocji. Te wydarzenia wyryły na głębokim poziomie pewne tendencje. Dopóki nie sięgnie się do tych głębszych obszarów zmiana jest prawie niemożliwa. W różnego rodzaju terapiach właśnie próbuje się odszukać te wydarzenia z lepszym lub gorszym skutkiem. Najczęściej jednak terapie trwają bardzo długo.

Jest jednak sposób aby szybko i skutecznie odnaleźć te wydarzenia i przepracować je raz na zawsze. Przepracowanie tych wydarzeń usuwa problem z najgłębszego poziomu, poziomu podświadomego, który kieruje naszym życie, i naturalnym skutkiem jest likwidacja nawyku alkoholowego. Oprócz tego przywraca poczucie własnej wartości, poczucie kontroli i radość z życia. Niewiele osób wie, że sposób ten już 60 lat temu został poparty przez papieża Piusa XII jako skuteczny sposób na pracę z bólem i terapię.
Tym sposobem jest hipnoza.
Wiem, że na pewno pojawią się osoby które w nią nie wierzą i osoby które się oburzą bo przeszły straszliwą drogę, aby zwalczyć alkoholizm, ale inna droga na prawdę istnieje, jest bezpieczna, skuteczna i szybka.
Pozdrawiam ciepło.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *