Leczenie migreny hipnozą

Hipnoza Migrena.

Leczenie migreny hipnozą? Jak łatwo możesz się jej pozbyć?

Migrena jest jedną z najbardziej uciążliwych przypadłości, z którymi ludzie żyją latami, a czasami przez całe życie. Wielu ludziom wydaje się, że leczenie migreny jest wręcz nie możliwe.
Inni mówi się, że z migreną można walczyć lekami i w pewnym stopniu zgadzam się z tym. Leczyć można wszystko, tylko po co leczyć, skoro można się jej po prostu pozbyć? Jak wygląda leczenie migreny hipnozą?

 

To Twój mózg tworzy ból.

To Twój umysł tworzy ból i to Twój umysł go usuwa. Ból to sygnał który wysyła Twój mózg dając Ci znać, że jest jakieś zagrożenie i, że masz natychmiast zareagować. Mózg mówi Ci, że powinieneś podjąć jakieś działanie (np. opatrzyć otwartą ranę) lub zaprzestać jakieś działanie (np. zabrać rękę dotykającą gorącej powierzchni). Ból to tylko sygnał, który ma Ci służyć…

Problem pojawia się, gdy ból pojawia się ale nie jest wywołany przez zagrożenie fizyczne lecz przez zagrożenie emocjonalne. Nadmiar negatywnych emocji, stres, przemęczenie i wiele innych elementów są w stanie wywołać rosnące ciśnienie emocjonalne w umyśle i ciele. Gdy te rosnące emocje przekroczą pewien próg mogą być zinterpretowane przez podświadomość jako zagrożenie i wtedy może pojawić się sygnał do działania.

Zawsze też łączy się to z ukrytymi korzyściami (umysł świadomy nie zdaje sobie z nich sprawy), takimi jak to, że silny ból głowy to dobry pretekst do odpoczynku lub otrzymania więcej uwagi.

Jednak wiele osób jest przekonanych, że nie ma wpływu na naturalne uśmierzanie bólu. Otóż dzięki hipnozie możesz ten wpływ uzyskać.

 

Skuteczność hipnozy jest potwierdzona naukowo.

Uniwersytet medyczny w Salt Lake City, Utah (University of Utah School of Medicine) przeprowadził analizę badań na temat skuteczności hipnozy w pracy z bólem. Jako wniosek podają:

“it meets the clinical psychology research criteria for being a well-established and efficacious treatment and is virtually free of the side effects, risks of adverse reactions, and ongoing expense associated with medication treatments”

czyli:

“[hipnoza] spełnia wymogi psychologi klinicznej jako ugruntowany i skuteczny sposób leczenia i jest dosłownie wolny od jakichkolwiek skutków ubocznych, wolny od niekorzystnych reakcji, czy ciągłych wydatków, które są często częścią leczenia chemicznego.” (tłum. autor artykułu)

Takich badań jest znacznie, znacznie więcej.

 

Jak pozbyć się migreny?

Pomogłem już wielu osobom szybko i skutecznie pozbyć się bólów migrenowych i nie tylko.

W hipnozie można zlikwidować każdy ból zupełnie i to nawet podczas jednego spotkania. Bardzo mnie cieszy zdziwienie ludzi, którzy przekonują się, że po pracy w hipnozie tak szybko są wolni od migreny, a przecież męczyli się z nią przez wiele lat.
Jest to możliwe i mogę Ci w tym pomóc!

 

Dokumentacja badań:

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/17365074

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *